RYCHLÉ INFO

5.12.2012

Zítra v 15:00 v F309
se ve spolupráci s firmou Workswell, s.r.o. bude konat seminář na téma Termografie: teorie a praxe. Všichni jste srdečně zváni!

3.12.2012

23. listopadu jsme se účastnili prezentace projektů a umístili se na
6. místě. Prezentaci si můžete připomenout zde.

17.7.2012

Právě proběhla první letová měření s termokamerou!

Archiv aktualit naleznete zde.

Vítejte na stránkách projektu

Právě zde naleznete aktuální informace o dění na projektu Softwarové nástroje pro zpracování obrazu z termovizních měření!

Náš projekt se věnuje problematice bezdotykového měření teplotních polí, která je v poslední době středem zájmů mnoha odborníků a technologických firem. Na projektu máme k dispozici profesionální techniku a softwarové nástroje, které studentům umožňují rozvíjet svou vlastní kreativitu, získávat nové vědomosti a hlavně zkušenosti. Cílem každého z nás je pak nalezení možností uplatnění termovizního měření v oblasti zájmu studenta, což směřuje k zajímavým tématům pro závěrečné práce. Od ledna 2001 navíc spolupracujeme s technologickou firmou Workswell, s.r.o., takže studenti mají jedinečnou možnost zapojení do projektů v komerční sféře.

Projekt je pravidelně otevírán od akademickho roku 2007/08 pro obory AI (AUT) a DS (DOS) bakalářského studia a od akademického roku 2010/11 také pro navazující magisterský obor ITS.

Za svou krátkou historii projekt v bakalářském studijním oboru absolvovali dva studenti, přičemž jedna studentka dále pokračuje i v magisterském studiu. My budeme samozřejmě rádi, když rozšíříte naše řady a do našeho projektu se také zapojíte!!!

Jestliže chcete získat podrobnější informace o projektu, kontaktujte nás, rádi vám zodpovíme vaše dotazy.