info k situaci na Ukrajině
logo ČVUT FD

Studentské organizace na FD, na ČVUT i jinde

eFDrive

logo eFDrive Klub eFDrive je zájmovým klubem Studentské unie ČVUT. Působíme při Fakultě dopravní, ale naše aktivity ji přesahují. Dáváme věci do pohybu! Zabýváme se organizováním širokého spektra akcí více či méně souvisejících s ČVUT Fakultou dopravní: seznamovák UZEL, Cyklojízda s děkanem, Noc na fakultě, Pártymotoráček po Praze a okolí, Studentský den FD, Orientační závod pražskou MHD, Semafor, Grilování na štěrkovém loži, Beseda s děkanem a mnohé další. A kde nás najdete: Budova "Horská" v místnosti B327.

Drážní společnost při ČVUT FD

logo drážní soplečnosti Jsme volné sdružení studentů, absolventů a zaměstnanců ČVUT, především Fakulty dopravní, kteří se zajímají o drážní dopravu. Jsme otevřeni všem, kteří mají zájem: poznat kolegy a kolegyně podobného zaměření, jezdit na zajímavé exkurze (nebo je sami organizovat), poslechnout si přednášky odborníků, povědět ostatním něco o svém oboru a dozvědět se něco o jiných oborech a souvislostech mezi nimi, vyměnit si s kolegy nejrůznější odborné poznatky, literaturu a odkazy, doplnit si znalosti z přednášek, a samozřejmě dokázat, že drážní doprava není pouze koníček a zdaleka není odepsaná!


Studentská unie ČVUT

odkaz na Studentskou unii ČVUT Studentská unie ČVUT (dále jen SU ČVUT) je studentská organizace sdružujicí pestrou škálu klubů působících na ČVUT. Pomáháme studentům využít jejich volný čas, nabízíme jim zábavu, další vzdělávání, možnost vyzkoušet si některé dovednosti v praxi a seznámit se se spoustou nových lidí. Každý člen se může aktivně či pasivně zapojit do dění a podílet se na organizování nejrůznějších aktivit. Přitom se naučí mnoho věcí, které mu mohou pomoci v přípravě na budoucí zaměstnání a získá spoustu neocenitelných zkušeností.

International Students Club

logo International Students Club Odbor mezinárodních styků RČVUT v úzké spolupráci s International Student Club (ISC) pro zahraniční studenty připravuje spoustu aktivit a společenských akcí. Máte-li zájem náhlednout nebo se přímo zúčastnit mezinárodních aktivit na ČVUT neváhejte.


IAESTE ČVUT

logo IAESTE ČVUT The International Association or the Exchange of Students for Technical Experience ČVUT Praha je jednou z poboček studentské neziskové organizace IAESTE ČR, jejímž posláním je zvyšování úrovně odborných a jazykových znalostí studentů a absolventů, zejména prostřednictvím stáží v některé z 85 zemí světa, které v současné době sdružuje mezinárodní organizace IAESTE International.

AIESEC ČZU Praha

logo AIESEC ČZU Praha AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě. Působí ve 110 zemích světa sdružuje více než 50 000 studentů, kterým umožňuje získávat zahraniční odborné zkušenosti. Hlavním produktem AIESEC pro studenty a absolventy je zprostředkování zahraničních stáží odborných i krátkodobých kulturně poznávacích. Studentům dále nabízí osobní rozvoj při samotné práci v organizaci na mnoha pozicích. Naši partneři, kteří pocházejí z různých sektorů, na AIESEC pohlížejí jako na možnost podpořit mladé lidi a získat přístup k talentovaným studentům. AIESEC je otevřen pro všechny studenty vysokých škol, kteří chtějí aktivně pracovat na svém osobním rozvoji, jsou flexibilní, komunikativní, rádi pracují v týmu a nemají problém s kulturním porozuměním.