vloženo 3. února 2026 11:49
Ve středu 28. 1. 2026 se v Betlémské kapli uskutečnil Galavečer naší fakulty u příležitosti předání nejvyššího ocenění udělovaného za zásluhy o rozvoj Fakulty dopravní ČVUT v Praze - Gerstnerovy medaile.
Slavnostní večer zahájilo Duo Professores složené z děkana Ondřeje Přibyla a proděkana Miroslava Svítka. Následně vyznamenané osobnosti převzaly svá ocenění a Ondřej Přibyl předal pomyslné otěže fakulty do rukou svého nástupce Stanislava Novotného. Oficiální část večera uzavřel koncert prestižního Zemlinského kvarteta.
Ohlédněte se spolu s námi za tímto krásným večerem a těšíme se na viděnou při další společenské akci fakulty.
Oceněné osobnosti:
- prof. Dr. Ing. Miroslav Svítek, dr. h. c.
- doc. Ing. Petr Bouchner, Ph.D.
- Mgr. Ing. Radek Čech, Ph.D.
- Ing. Karel Višnovský
- Ing. Lukáš Sobotka
- Ing. Jiří Pohl
- Ing. Alexandra Dvořáčková, Ph.D.
- prof. Mgr. Petr Páta, Ph.D.
- doc. Ing. Ladislav Řoutil, Ph.D.
- prof. Ing. Alica Kalašová, CSc.
student zaměstnanec uchazeč odborná veřejnost absolvent